DËRGESË E SIGURT! Mos u shqetëso! Ne e marrim seriozisht sigurinë e klientëve tanë!
Korrierët tanë ndryshojnë maskat dhe dorezat çdo dy orë. Procesi i transportit dhe pagesa zhvillohet pa kontakte të drejtpërdrejta.

DIASTOP+

Kontrolli i diabetit në duart tuaja

23500all
4700all

Porosit tani!

 • 00H
 • 00M
 • 00S

  DIASTOP+

  Kontrolli i diabetit në duart tuaja

  23500all
  4700all

  Porosit tani!

  • 00H
  • 00M
  • 00S

   DIABETI NUK ËSHTË KAQ I TMERRSHËM... POR KOMPLIKIMET E TIJ JANË

   SËMUNDJET KARDIOVASKULARE

   Krijon probleme kardiovaskulare

   SËMUNDJET INFEKTIVE

   INFEKSIONET URINARE, TUBERKULOZA, INFEKTIMET E KËMBËVE, LËKURËS, INDEVE TË BUTA...

   PREK SISTEMIN NERVOR

   MPIRJE TË GJYMTYRËVE, PARASTEZI...

   SËMUNDJET E SYVE

   SHKAKU I SIMPTOMAVE TË RREZIKSHME PËR SËMUNDJET E SYVE, TË TILLA SI KATARAKTI, ÇON NË VERBËRI.

   SËMUNDJET E VESHKAVE .

   PREK VESHKAT: DALLIM I LEHTË I SËMUNDJEVE TË VESHKAVE, TË TILLA SI MOSFUNKSIONIMI I VESHKËS...

   JU MUND TË NDIHMONI VETEN DHE FAMILJEN TUAJ NË PARANDALIMIN DHE KONTROLLIN E DIABETIT

   PËRBËRËSIT E ARTË TË DIASTOP+
   FORCOJNË SHËNDETIN

   NIS TRAJTMIN TANI DHE BEHU 
   100% I SHENDETSHEM!

   Rritje e prodhimit të insulinës në pankreas.

   Ulje të yndyrës në gjak, ulje e presionit të gjakut.

   Ulje të yndyrës në gjak, ulje e presionit të gjakut.

   Nuk ka efekte anësore, të gjithë përbërësit natyralë pa kimikate

   PËRMIRËSON SHËNDETIN E PACIENTIT

   Në sajë të teknologjive më të reja të përpunimit, të cilat ruajnë përbërësit kryesorë aktivë për diabetin dhe eleminimin e substancave të tepërta, DiaStop+ ka një veprim më të shpejtë dhe më të mirë. Testimet klinike të çajit DiaTea janë kryer në 5.000 pacientë në faza të ndryshme të diabetit gjatë 40 ditëve.

   EFEKTIVE
   0%

   REZULTATET E EKSPERIMENTEVE HABITËN TË GJITHË DOKTORËT!

   Përmirësimi i nivelit të sheqerit në gjak
   0%
   Përmirësime të rëndësishme
   0%

   Opinionet e eksperteve per DIASTOP+

   “Produktet më të disponueshme kundër diabetit vetëm sa eliminojnë simptomat, por jo shkakun e saj. DiaStop+ siguron një efekt të shkëlqyeshëm dhe të qëndrueshëm për kontrollin e diabetit. Pas një kure, diabeti gradualisht zhduket dhe të gjitha funksionet e trupit rikthehen ndërsa çrregullimet metabolike zgjidhen plotësisht.Rezultatet e përdorimit të suplementit DiaStop+ janë testuar në mënyrë rigoroze përmes studimeve të shumta, eksperimenteve klinike dhe kanë treguar siguri të plotë dhe mungesë të efekteve anësore.Kohët e fundit ia kam prezantuar DiaStop+ shumicës së pacientëve të mi dhe kam marrë komente shumë të mira në lidhje me efektivitetin e saj”.

   (Jakup, MD Endokrinologji)

   Çfare thone perdoruesit rreth DIASTOP+?

   "Unë iu jam mirënjohës për këtë produkt. Kam pasur probleme me ilaçet që merrja në të kaluarën, dhe nganjëherë i kam anashkaluar fare. Por pasi provova DiaStop+, lodhja dhe përgjumja u zhdukën, niveli i sheqerit në gjak u kthye në normalitet, madje harrova ta mas tensionin. Unë ndihem më i fortë."
   Nardi (49 vjet)
   "Burri im dhe unë jemi 52 vjeç dhe kemi 5 vjet që vuajmë nga diabeti. Ne kemi përdorur ilaçe të ndryshme, por asnjë rezultat. Shumë herë kemi ndier zhgënjim dhe depresion. Për fat të mirë, ne zbuluam DiaStop+ dhe vendosëm ta provonim. Burri im ndoqi udhëzimet me rreptësi. Shumë shpejt atij ju normalizua sheqeri në gjak. Ju jemi shumë mirënjohës.
   Emilja (52 vjet)
   "Unë kam vuajtur nga diabeti i llojit 2 për shumë vite. Sheqeri në gjak vetëm rritej. Unë isha shumë e shqetësuar dhe isha në dietë, shkoja te mjeku rregullisht, por asgjë nuk ndryshoi. Për shembull: në një ditë, tensioni ndryshoi nga 3.2 në 11. Por kunata ime më tregoi për DiaStop+ dhe më rekomandoi që ta marr dy herë në ditë. Unë ndjeva menjëherë ndryshimet: niveli i sheqerit në gjak filloi të lëvizë në një raport prej 5-8, dhe trupi im po funksiononte normalisht. Diastop+ më ka rikthyer gëzimin në jetë".
   Sofia 63 vjeç
   23500all
   4700all

   Porosit tani!

   • 00H
   • 00M
   • 00S